It bridges the gap between the previous Sea-Dweller 1665 and the subsequent replica rolex Sea-Dweller 16600, with design details from both generations. It is worth noting that some of the once glossy dials are turning matte over time. Unsurprisingly, this has now attracted the interest of vintage Rolex collectors around the world.
  • Těhotenský, kojicí polštář STANDARD 170 cm

Kojicí polštář Standard 170 cm od Matýska je ideálním polštářem pro kojící ženy, které chtějí získat pohodlí a komfortní pocit při kojení. Dále jej využijete při stimulaci a polohování miminka. Vyroben je z certifikovaných materiálů, jsou šetrné k pokožce dítěte. Kojící polštář je také opatřen certifikátem Česká kvalita, který garantuje, že jde o vysoce kvalitní produkt.

Kojicí polštář Standard je skladem, takže jej můžete mít u Vás doma již zítra.

Tato velikost kojícího polštář je ideální pro drobnější ženy, do výšky postavy cca 160 cm. Výplň kojícího polštáře dle Vašeho přání, EPS kuličky nebo PES duté vlákno. Každý polštářek má sypek (vnitřní polštář) + potah, který se zapíná zipem. Sypek jde snadno doplnit výplní dle Vaší potřeby (všitý zip na sypku - vnitřní polštář)