It bridges the gap between the previous Sea-Dweller 1665 and the subsequent replica rolex Sea-Dweller 16600, with design details from both generations. It is worth noting that some of the once glossy dials are turning matte over time. Unsurprisingly, this has now attracted the interest of vintage Rolex collectors around the world.
  • A je to tady, máme neštovice.

A je to tady, máme neštovice.

A je to tady, máme neštovice.
  • Neštovice, hrozba každé maminky, která má jedno dítě a ta která má děti dvě se jenom modlí, aby to chytli společně.
  • Jelikož kdo neví, tak s neštovicemi jste doma zavřená s dětmi tři týdny a ne jedna maminka si vychutnala, že onemocní jedno dítko a druhé to chytne ve chvíli, kdy už si myslíte, že to máte za sebou.
  • Nám se podařilo nečekané, obě děti neštovice chytli, najedou (se zpožděním asi dva dny), což bylo super a jako matka jsem si gratulovala?

První týden se připravte, je to děs.

  • Děti se nechtěli nechat namazat, měli vysoké teploty a vypadali jako sněženky. Noci jsme probděli, jelikož když spal jeden, tak druhý bohužel ne. Pak samozřejmě spali přes den a v noci řádili. Ale po týdnu, si zvykli, že se porosně musí nechat napudrovat, protože to pomáhá a chlubili se každému, jak se krásně hojí.

Další týden,

  • už jsme jenom vymýšleli, co budeme dělat, abychom se ukousali nudou. Naštěstí máme kreativní děti, které rády vystřihují, lepí a kreslí, takže se zabavili částečně sami. A samozřejmě nám pomáhá televize a pohádky. Máme za sebou čtrnáct dní a už nám chybí jenom týden. Ten už vydržíme bez větších problémů. Alespoň doufám ?

 

Všem, kteří chcete chytit neštovice, přeji hodně úspěchů v lovu, jelikož z vlastní zkušenosti vím, že chodit na návštěvu ke kamarádce, moc nepomáhá. Děti je chytnou stejně, když to nejmíň čekáte. Tak pevné nervy a vydržet.